Princeton

princeton-yldine

Princeton Artist Brush Company on üks suuremaid pintslite tootjaid Põhja-Ameerikas. Firma on oma asutamisest alates teinud läbi palju muutusi, kuid Princetoni eesmärgiks ja missiooniks on pakkuda jätkuvalt parimat teenust oma partneritele ja kvaliteetseid pintsleid kunstnikele.

Üle 25 aasta tagasi alustas Howard Kaufman oma kodu keldris Princetonis, New Jerseys väikese pintsliäriga. Kaufman oli varem olnud ühe maailma suurima kunstitarbeid tootnud firma president ning omandanud rohkelt teadmisi pintslite valmistamisest ning tundis kunstnike vajadusi ja soove. Ta uskus, et keskendudes innovatsioonile, väärtusele ja parimale teenusele, leiab ta alati oma toodetele tänuliku klientuuri. Firmaga ühines Naohide Takamoto, kes on Jaapanis lugupeetud Takamoto pintslivalmistajate perekonna kolmas põlvkond. Kaufman ja Takamoto töötasid väsimatult parima sünteetilise sooblikarva loomisel, alustades Princetoni lipulaevast Series 4050. Howard Kaufman ja tema meeskond on jätkuvalt uuendanud, innustanud ja arendanud tööstuse standardeid harjaste ja käepideme tehnoloogia ja innovatsiooniga, näiteks tooteseeriaga nagu Catalyst™.

Princeton Artist Brush Co. on laienenud, töötades nüüd laohoone seinte vahel, mis asub endiselt siiski firma juurte lähedal Princetonis. Kaufman ja ta perekond koos pühendunud käsitööliste, agentide ja ekspertide meeskonnaga jätkavad värvi liigutavate töövahendite leiutamist ja kunstikogukonnale pakkumist suure entusiasmiga.